بیوگرافی میلاد محمدی مدافع تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش وبلاگ سبک زندگی، میلاد محمدی کشمرزی بازیکن فوتبال تیم ملی ایران در 7 مهر 1372 در میدان فلاح، یکی از محله های پایین شهر تهران به دنیا آمد. او فوتبال حرفه ای خود را در تیم راه آهن شروع کرد و اکنون در تیم احمد گروزنی روسیه بازی می کند. میلاد محمدی یکی از بی حاشیه ترین بازیکنان تیم ملی است.

بیوگرافی میلاد محمدی مدافع تیم ملی فوتبال ایران

بیوگرافی میلاد محمدی

میلاد محمدی کشمرزی بازیکن فوتبال تیم ملی ایران در 7 مهر 1372 در میدان فلاح تهران، یکی از محله های پایین شهر تهران به دنیا آمد. او که در پست مدافع کناری و وینگر بازی می کند، در تیم راه آهن موردتوجه قرار گرفت. میلاد محمدی برای ادامه فرایند روبه رشد ورزشی خود راهی تیم احمد گروزنی شد و هم اکنون در لیگ برتر فوتبال روسیه بازی می کند و البته عضو تیم ملی ایران نیز هست. میلاد یک برادر دوقلو به نام مهرداد دارد که سال ها باهم بودند. مهرداد اکنون در ایران و عضو تیم سپاهان می باشد. او دو برادر دیگر به نام های میثم و محسن دارد که هر دو در رشته پرورش اندام فعالیت می کنند و مشوقان میلاد و مهرداد هستند.

عملکرد باشگاهی

میلاد محمدی از سن 14 سالگی و بازی در تیم محلی جاوید فلاح، در منطقه فلاح تهران فوتبال را به صورت جدی آغاز کرد و پس از آن در سال 1386 به تیم جوانان پرسپولیس پیوست و به مدت یک سال در این تیم بازی کرد و پس از آن به تیم داماش تهران رفت و به مدت چهار سال در این تیم بود. میلاد محمدی به خاطر خدمت سربازی به تیم نیروی زمینی تهران پیوست تا خدمت خود را در این تیم سپری کند.

محمدی پس از خاتمه خدمت خود فوتبال خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد و با قراردادی دو ساله در سال 1393 به تیم راه آهن پیوست و زیر نظر فرهاد کاظمی توانست بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارد و مورد توجه قرار گرفت. او پس از خاتمه قرارداد خود به تیم احمد گروزنی روسیه پیوست و در این تیم توانست فرایند رو به رشد ورزشی خود را ادامه دهد به طوری که توسط کارلوس کیروش به تیم ملی دعوت شد.

او جزء معدود بازیکنان خط دفاعی ایران است که توانسته است به لیگ های خارجی راه پیدا کند و لژیونر شود. محمدی در تیم ملی و باشگاهی اش فیکس است و چشم به جام دنیای 2018 دوخته تا پس از آن به تیمی بزرگتر برود.

عملکرد ملی

میلاد در سال 2015 به تیم ملی امید و تیم ملی ایران دعوت شد و از آن به بعد در تیم ملی فیکس بوده است و جزء بازیکنان مورد علاقه کارلوس کیروش می باشد.

الگوی فوتبالی

میلاد محمدی الگوی فوتبالی خود را در ایران مجتبی محرمی میداند. هر چند او بازی های محرمی را ندیده است اما می گوید فیلم بازی های او را زیاد تماشا کرده است. میلاد با مجتبی محرمی هم محله ای نیز هستند. او در خارج از کشور طرفدار یوردی آلبا مدافع چپ بارسلونا است و یکی از طرفداران تیم بارسلونا به حساب می آید!

علاقه به شکار و تیراندازی

میلاد در روسیه هم کاری جز تمرین ندارد و حتی در تعطیلات هم مثل دیگر بازیکنان راهی مسکو نمی شود تا خوش بگذراند. میلاد در این باره حرف جالبی می زند و می گوید: وقتی تیم تعطیل می شود خیلی از بچه های تیم راهی مسکو می شوند ولی من برنامه خودم را دارم. باشگاه این امکانات را به ما داده که به یک پادگان نظامی برویم. در آنجا برای شکار به ما اسلحه می دهند. راستش من عاشق شکار کردن هستم و تعطیلاتم را این طور می گذرانم.

خیلی از بازیکنان تیم ملی که این روزها با مصاحبه ها و حتی تیپ خود جنجال ساز هستند، می توانند میلاد را الگوی شان قرار دهند و از او یاد بگیرند.

جوایز و افتخارات میلاد محمدی

میلاد در عرصه باشگاهی افتخاری ندارد اما در تیم ملی امید فیکس بود و سپس توسط کی روش به بزرگسالان دعوت و در راستا رسیدن به جام دنیای 2018 مدافع چپ ثابت ایران شد.

عکس میلاد محمدی و مادرش

اینستاگرام میلاد محمدی

در مطلب بالا بیوگرافی میلاد محمدی مدافع تیم ملی ایران را خواندید، همچنین شما برای پیگیری فعالیت های ورزشی و زندگی روزانه وی می توانید به آدرس اینستاگرام او مراجعه کنید.

miladmohammadi.official@

منبع: ستاره

به "بیوگرافی میلاد محمدی مدافع تیم ملی فوتبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیوگرافی میلاد محمدی مدافع تیم ملی فوتبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید