سوریه، سقوط بالگرد آپاچی آمریکا در منطقه الشدادی

به گزارش وبلاگ سبک زندگی، منابع خبری از سقوط یک فروند بالگرد آپاچی ارتش اشغالگر آمریکا در شرق سوریه خبر دادند.

سوریه، سقوط بالگرد آپاچی آمریکا در منطقه الشدادی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ سبک زندگی به نقل از اسپوتنیک، منابع محلی اعلام کردند یک فروند بالگرد آپاچی ارتش آمریکا در منطقه الشدادی در شرق سوریه سقوط کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ سبک زندگی بخوانید. (کلیک کنید)

خبرنگار اسپوتنیک در استان الحسکه سوریه به نقل از دو منبع محلی گزارش داد که یک بالگرد آپاچی متعلق به نیروهای اشغالگر آمریکایی به شکل ناگهانی در پایگاه غیرقانونی ارتش آمریکا در نزدیکی 200 منزل مسکونی کارگران در منطقه الشدادی سقوط کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ سبک زندگی بخوانید. (کلیک کنید)

منابع گزارش دادند که این بالگرد آمریکایی در حین سوخت گیری به جاده نزدیک به اردوگاهی در داخل پایگاه آمریکا برخورد کرد. اطلاعات نشان می دهد که چند تن از سرنشینان این بالگرد آسیب دیده اند.

همچنین منابع اعلام کردند که نیروهای آمریکایی پس از وقوع حادثه، گارد محافظتی اطراف پایگاه را تقویت نموده و محل وقوع حادثه را تحت تدابیر امنیتی قرار دادند.

به گفته این منابع پایگاه غیرقانونی آمریکا در جنوب الحسکه در دوره اخیر و هم زمان با افزایش تحرکات انتقال زندانیان داعشی از زندان مرکزی و زندان اطراف این شهر به منطقه الشدادی و از آنجا به بیابان التنف (محل پایگاه غیرقانونی آمریکا) شاهد ترافیک هوایی سنگینی است.

همچنین منابع محلی به خبرنگار اسپوتنیک گزارش دادند که به دنبال تمرین های نظامی اشغالگران آمریکایی و شبه نظامیان قسد در پایگاه آمریکایی، خمپاره ای به اطراف شهر تبان واقع در حومه دیرالزور برخورد کرد که اگر به یک مکان پرجمعیت اصابت می کرد تلفات زیاد جانی و اقتصادی به جا می گذاشت.

چند روز قبل در اثر اصابت یک گلوله خمپاره که هنگام انجام تمرین های نظامی نیروهای اشغالگر آمریکا در میدان العمر در حومه دیرالزور، شلیک شد یک کودک سوری جان باخته و اعضای خانواده او زخمی شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سوریه، سقوط بالگرد آپاچی آمریکا در منطقه الشدادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوریه، سقوط بالگرد آپاچی آمریکا در منطقه الشدادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید