صادقی: می توانستیم برنده بازی باشیم، داور کارش را خوب انجام داد

به گزارش وبلاگ سبک زندگی، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تقریباً تمام نیمه دوم ملاقات با سپاهان در اختیار ما بود و به جز گلی که زدیم موقعیت های خیلی خوبی ایجاد کردیم و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم.

صادقی: می توانستیم برنده بازی باشیم، داور کارش را خوب انجام داد

به گزارش وبلاگ سبک زندگی از اصفهان ، ابراهیم صادقی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سپاهان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، در نشست خبری گفت: از باشگاه سپاهان و محمدرضا ساکت که پیش از شروع بازی از من و محسن مسلمان تقدیر کردند تشکر می کنم.

وی اضافه نمود: بازی را خوب شروع کردیم و در همان ابتدا یکی دو موقعیت داشتیم اما برخلاف جریان بازی گل خوردیم. در مجموع 20 تا 30 دقیقه از نیمه اول را خوب بازی نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا ادامه داد: در نیمه اول تیمم کمی عقب نشست و سپاهان بر بازی مسلط شد و توانست پاس کاری کند و موقعیت ایجاد کند، اگرچه ما نیز موقعیت هایی ایجاد کردیم. البته به نظر من تقریباً تمام نیمه دوم در اختیار ما بود و به جز گلی که زدیم موقعیت های خیلی خوبی ایجاد کردیم و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم و اینکه توانستیم در اصفهان مقابل سپاهان این طور بازی کنیم ما را بسیار امیدوار کرد، چون در نیمه دوم حریف را با فشاری که وارد کردیم کاملاً به عقب راندیم.

صادقی گفت: در نیمه دوم هم تعداد پاس های ما زیاد بود و هم توانستیم موقعیت گلزنی ایجاد کنیم. در مجموع به تمام بازیکنانم تبریک می گویم و امیدوارم روز به روز پیشرفت کنیم.

وی درباره اعتراض خود در جریان بازی بیان نمود: در دقیقه 2 چند نارنجک کنار زمین منفجر شد و فکر می کنم تمرکز تیم ما را گرفت. نمی دانم علت این اتفاق چه بود و اعتراض خود را به ناظر هم اعلام کردم و آنها هم نمی دانستند علت این اتفاق چه بود. در دقیقه 2 استادیوم به اندازه 30-40 ثانیه یا یک دقیقه نورافشانی شد و نارنجک منفجر شد و فکر نمی کنم این اتفاق درستی باشد، چون تمرکز تیم ما را گرفت و گل خوردیم. اعتراض من به ناظر بازی به خاطر این اتفاق بود و آنها هم در جریان این اتفاق نبودند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره داوری این ملاقات توضیح داد: داور کارش را خوب انجام داد و صحنه ای نبود که بر نتیجه بازی تأثیرگذار باشد. اعتراض های ما و کادر فنی سپاهان هم خیلی شدید نبود. البته بازی پربرخوردی بود و بازیکنان با هم درگیر می شدند و طبیعی است که هرکدام از سرمربیان هم به نفع تیم خود صحبت و اعتراض می نمایند و مشکل خاصی وجود نداشت.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صادقی: می توانستیم برنده بازی باشیم، داور کارش را خوب انجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: می توانستیم برنده بازی باشیم، داور کارش را خوب انجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید