فتح الله زاده: با اصرار خلیل زاده قبول مسئولیت کردم، هنوز یک امضا تا مدیرعامل شدنم باقی مانده است

به گزارش وبلاگ سبک زندگی، سه امضا در این جلسه انجام شد که منزوی، خلیل زاده و من بودم ولی امضای موسوی مانده است و از همین جهت می گویم هنوز چیزی قطعی نشده است.

فتح الله زاده: با اصرار خلیل زاده قبول مسئولیت کردم، هنوز یک امضا تا مدیرعامل شدنم باقی مانده است

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال گفت که در صورت پذیرفته شدن شرایطش این سمت را قبول می نماید.

علی فتح الله زاده در مصاحبه با ایلنا در مورد انتصابش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: امشب خلیل زاده ما را دعوت کرد تا جلسه هیات مدیره را تشکیل دهیم و در این جلسه اعلام کرد که دیگر نمی تواند مسئولیت مدیریت باشگاه را بر عهده داشته باشد و من اصرار داشتم او در سمت خودش بماند چرا که روال کار را در دست دارد و عملکرد خوبی داشته است ولی ایشان اعلام کرد که مسائل خانوادگی دارد و دیگر نمی تواند مسئولیت مدیریت را داشته باشد.

وی اضافه نمود: در این جلسه با امضای اکثریت اعضا مصوب شد که من مسئولیت مدیرعاملی باشگاه را بر عهده بگیرم. سه امضا در این جلسه انجام شد که منزوی، خلیل زاده و من بودم ولی امضای موسوی مانده است و از همین جهت می گویم هنوز چیزی قطعی نشده است. درست است که امضای اکثریت جمع شده ولی بازهم باید تصمیم جمعی گرفته گردد و به همین خاطر می گویم هنوز تمام نشده است.

مدیرعامل استقلال در خاتمه گفت: بازهم تکرار می کنم ما خیلی اصرار داشتیم خلیل زاده همچنان مدیریت باشگاه را در اختیار داشته باشد ولی اصرار او مبنی بر انتخاب مدیرعامل بیشتر از ما بود و در نهایت این اعتماد به من صورت گرفت و امیدوارم بتوانم خادم طرفداران استقلال باشم.

منبع: عصر ایران

به "فتح الله زاده: با اصرار خلیل زاده قبول مسئولیت کردم، هنوز یک امضا تا مدیرعامل شدنم باقی مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: با اصرار خلیل زاده قبول مسئولیت کردم، هنوز یک امضا تا مدیرعامل شدنم باقی مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید